Ar reikia SEO jūsų svetainei?

Kas yra seo?

Kiekvieną dieną internete publikuojama vis daugiau turinio įvairiausia tematika. Didžiausia konkurencija dėl vartotojų dėmesio verslo srityje, kur kiekviena įmonė tikisi pasiekti savo tikslinę auditoriją, tačiau  jei interneto svetainė nepritaikyta paieškos sistemoms, ji turi daug mažesnes galimybes aplenkti  konkurentus paieškos sistemos rezultatuose. Taigi, atsakymas į klausimą, ar reikia SEO jūsų svetainei, lyg ir aiškus, tačiau ar visada?

Kas yra SEO paslaugos? >>

Kada SEO būtina?

Kas yra seo?Paieškos sistemos yra sukurtos tam, kad interneto lankytojams palengvintų atlikti paiešką. Daugybė žmonių internete ieško to, kas siūloma. Taigi, ar visuomet reikia SEO jūsų svetainei? Pagal  SEO specialistus, SEO būtina, jei internete pateikiamų prekių ir paslaugų vartotojai ieško per paieškos sistemas (pvz. Google). Šiuo atveju, nesančios paieškos rezultatuose interneto svetainės, arba esančios labai toli paieškoje, potencialūs klientai paprasčiausia  neras. Dažniausiai vartotojai atveria tik tris pirmuosius Google paieškos rezultatuose pasiūlytus tinklapius, o į kitą paieškos puslapį pereina tik nedidelė dalis.  Kita vertus, jei Jūsų prekė ar paslauga nėra ieškoma per Google paieškos variklius, SEO svetainei nėra pirmos būtinybės klausimas.

Rinkodaros specialistai taip pat sutaria, kad SEO reikalinga siekiantiems ilgalaikio rezultato, tuo tarpu besitikintiems staigių pokyčių – reikia taikyti ir kitas rinkodaros priemones. Dažniausiai tokia priemone įvardijamas Google AdWords.

Kuo SEO naudingas verslui?

Didžioji dauguma interneto vartotojų prekių ir paslaugų ieško per populiarias paieškų sistemas. Šiandien jau nebepavejamas šioje srityje yra Google, naujausiais duomenimis generuojantis 95% paieškų. Taigi, tai yra vienas svarbiausių rinkodaros kanalų internete ir patogiausias vartotojų įrankis prekių  ir paslaugų paieškoje.

Paieškos sistemos yra nepamainomos tuo, kad jos gali atvesti itin kokybišką lankytojų srautą. Jų vartotojui pateikiami rezultatai paremti raktažodžiais, kuriuos surinko vartotojas užklausos laukelyje. Todėl patirtį turinčių specialistų teigimu, SEO paslaugos gali stipriai padidinti įmonės investicijų grąžą. Kalbant konkrečiai, SEO gali padidinti svetainės srautą, jį išgryninti, pritraukiant tik tikslinius vartotojus, kurie pasiruošę įsigyti ieškomą prekę ar paslaugą.

Taigi, atsakant į klausimą ar reikia SEO jūsų svetainei, galima atsakyti taip: jeigu Jūsų produktų ar paslaugų ieškoma per paieškos sistemas, – SEO jūsų svetainei yra reikalingas. Investavę pinigus į SEO optimizaciją, jūs užtikrinsite ilgalaikį rezultatą, kokybišką srautą ir augančias pajamas.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*