Autobusų ir mikroautobusų nuoma

autobusu nuoma kaune

autobusu nuoma kauneJeigu domitės transporto nuomos paslaugomis, tuomet reikėtų žinoti, kad kiekviena įmonė nustato skirtingas nuomos sąlygas. Vienos įmonės nuomoja tik mikroautobusu, kitos siūlo netgi ir modernius autobusus. Kiekvienas klientas turi kreiptis nurodydamas savo pageidavimus, o paskui įmonė pasižiūri ar gali prisitaikyti prie kliento poreikių. Būtina žinoti, kad autobusų ir mikroautobusų nuomos paslaugos gali būti kiek skirtingos užsakymo proceso metu. Mat, kai kuriuos mikroautobusus gali vairuoti patys klientai, o kitą transportą turės vairuoti būtent įmonių paskirti vairuotojai. Ką turi žinoti tie, kurie nori išsinuomoti mikroautobusą be vairuotojo? Dažniausiai keliamus įmonių reikalavimus nurodome žemiau. Tad būtinai jais pasidomėkite, kad paskui nekiltų jokių nesusipratimų su transporto nuomotoju. Nesvarbu ar tai būtų mikroautobusų autobusų nuoma Kaune ar kitame mieste.

 

  • Asmens dokumento kopija iš abiejų pusių yra privaloma sudarant mikroautobuso nuomos sutartį. Kopija gali būti daroma skenuojant dokumentą arba jį tiesiog nufotografuojant. Tai yra asmens tapatybės kortelė arba pasas. Dokumentai turi būti galiojantys.
  • Vairuotojo pažymėjimo kopija iš abiejų pusių. Jeigu keleivinių mikroautobusų nuoma ketinate pasinaudoti kartu su kitais žmonėmis, tai tuomet teks visų vairuotojų kopijas pateikti transporto nuomotojui. Trumpai tariant, nuomos sutartis gali būti sudaroma su vienu asmeniu, tačiau mikroautobusą vairuojant ne vienam vairuotojui, gali būti reikalaujama pateikti visų vairuotojų pažymėjimų kopijas. Kiekviena įmonė gali taikyti skirtingus reikalavimus.

Transporto paėmimo ir grąžinimo laikas. Sudarant nuomos sutartį, privalėsite tiksliai įvardinti kurią valandą pasiimsite mikroautobusą ir kurią valandą jį grąžinsite. Vėluojant grąžinti transportą, teks mokėti atitinkamus mokesčius. Jie nustatomi nuomos sutartyje.

  • Asmeninė informacija. Jums bus būtina nurodyti gyvenamosios vietos adresą bei telefono numerį ar kitus kontaktinius duomenis. Pabrėžtina, kad nevalia nurodyti klaidingų duomenų – visa tai nuomotojas gali patikrinti per kelias minutes. Tiesiog, informacija gali būti tikrinama per specialias informacines sistemas.
  • Svarbiausia – maršrutas. Klientai, kuriems reikalinga keleivinių mikroautobusų nuoma, turi nurodyti kur jie važiuos. Tai reiškia, kad bus būtina nurodyti į kokius miestus ar šalis ketinama važiuoti. Tai pabrėžia daugelis įmonių, tačiau aišku – pasitaiko visokių išimčių.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*