Biocera gertuvė – jonizuok vandenį

Jonizuota gertuvė vandeniui

Vanduo yra visos mūsų planetos gyvybės šaltinis, lėmęs gyvų organizmų atsiradimą žemėje. Nė kiek ne mažiau jis svarbus ir žmogui, nes jis yra būtinas jo gyvybei palaikyti. Vanduo įtakoja visus žmogaus organizmo procesus, todėl nekokybiško vandens  vartojimas gali sąlygoti įvairiausias ligas. Tam, kad užtikrinti vandens kokybę yra sukurta nemažai technologijų ir prietaisų. Vienas jų  pristatomas šiame straipsnyje. Tai Biocera gertuvė jonizuojanti vandenį.

Vandens jonizatoriai >>

Biocera gertuvė – kas tai?

Jonizuota gertuvė vandeniuiBiocera gertuvė – tai gertuvė leidžianti Jums mėgautis jonizuotu vandeniu kur Jūs bebūtumėte. Patrauklus butelis puikiai tinka neštis į darbą, keliaujant ar sportuojant. Jonizuotas vanduo pasižymi itin stipriomis antioksidacinėmis savybėmis, jis labai naudingas žmogaus sveikatai ir yra senai žinomas bei naudojamas Japonijoje ir Pietų Korėjoje. Daugelis  straipsnių ir recenzuojamų tyrimų įrodė jonizuoto vandens naudą organizmui, todėl jis tampa vis daugiau žinomas ir populiarus.

Biocera gertuvės paskirtis

Įsigijus Biocera gertuvę, Jūs galėsite jonizuoti vandenį.  Jos pagrindinė paskirtis  – suteikti žmonėms galimybę turėti sveiko ir kokybiško vandens visada kur jie bebūtų. Taip pat vandens nešiojimas su savimi formuoja sveikus įpročius, skatinančius nuolat vartoti vandenį, kas yra ypač rekomenduotina siekiantiems geros savijautos, reguliuojantiems mitybą bei svorį.

Kaip naudoti?

Biocera gertuvės šerdyje esanti kapsulė unikalios technologijos dėka pakeičia vandens pH, molėkulės struktūrą bei  praturtina jį sveikatą puoselėjančiomis medžiagomis – kalciu, magniu, kaliu ir kitais mineralais. Pakanka į gertuvę įpilti vandens ir per kelias minutes gaunamas šių dienų stebuklu laikomas jonizuotas vanduo. Jonizavimo proceso metu paprastas vanduo paverčiamas šarminiu vandeniu, kuris ypatingai naudingas žmogaus organizmui. Neįtikėtinai naudinga, tačiau ir paprasta bei patogu.

Biokeraminio filtro kasetę reikia pakeisti kartą per metus jei per dieną iš buteliuko išgeriama  1,5 litro vandens. Butelį ir kasetę reikia  valyti, kad mineralai veiktų.

Taigi, įsigykite Biocera gertuvę ir jonizuokite vandenį visur, kur bebūtumėte  – darbe, gamtoje, sporto klube ar tolimoje kelionėje. Tai ne mada, o kiekvieno besirūpinančio savimi žmogaus pareiga – visur ir visada vartoti sveiką ir itin  kokybišką vandenį.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*