Biuro stalų gamyba pagal užsakymą

Stalai

Baldų gamybos įmonės vartotojams siūlo ne vien serijinės gamybos stalus, bet ir gamina juos pagal individualius užsakymus. Stalo gamyba pagal užsakymą leidžia suprojektuoti tokį stalą, kuris pilnai patenkins darbuotojo individualius poreikius. Pirmiausiai įsigilinama į individualius reikalavimus, kuriuos diktuoja darbo vietos specifika. Reikia atsakyti į tokius klausimus: kokia biuro stalo paskirtis? kokia kompiuterinė įranga stovės ant stalo? Plačiau apie biuro stalų gamybą pagal užsakymą rašoma šiame straipsnyje.

Biuro stalų gamyba >>

Biuro stalų gamybos pagal užsakymą  technologijos

StalaiYra daug biuro stalų gamybos technologijų. Šiame straipsnyje pristatomos XTEN ir XTEN-M biuro baldų sistemos. XTEN sistema nukreipta į ergonominių  tendencijų išpildymą. Platus gamybos sistemų pasirinkimas leidžia sukurti neįtikėtiną funkcionalumą bei  tokius biuro stalų blokus, kokie reikalingi pilnaverčiam darbui.

Siekiant neatsilikti nuo pasaulinių biuro baldų mados tendencijų,  XTEN sistema buvo patobulinta ir išleista naujoji  XTEN-M versija. Šioje sistemoje naudojami metaliniai U formos rėmai stačiakampėmis kojomis, kurie suteikia biuro stalams naujų funkcionalumų bei padeda taupyti vietą.

Biuro stalų projektavimas

Biuro stalų gamyba pradedama nuo stalo projektavimo darbų. Siekiama, kad būtų paruoštas geras projektas, atitinkantis kliento pageidavimus, norus ir poreikius. Gamintojo tikslas  – suprasti ko reikia klientui ir tiksliai tai išpildyti. Stalo projektavimas nėra lengvas procesas, todėl pasitelkiamos visos žinios ir patirtis. Paprastai projektuotojai suprojektuoja ir pasiūlo keletą stalo variantų. Klientas gauna paruoštas stalų ir jų išdėstymo vizualizacijas. Išsirinkus tinkamą projektą, jis gali pateikti savas pastabas, pagal kurias gamintojas pataiso projektą ir tik tada pereinama prie kito  etapo  – biuro stalo gamybos pagal užsakymą.

Biuro stalų pristatymas ir montavimas

Biuro stalų gamyba pagal užsakymą pasižymi tuo, kad gamintojas ne tik juos pagamina, bet ir pristato bei surenka. Tai didelė paspirtis užsakovams, kuriems nereikia galvoti kur samdyti baldų surinkėjus ir skirti tam papildomas lėšas. Gamintojai paprastai visada užtikrina, kad stalai bus surinkti ir pristatyti į reikiamą vietą  įmonės transportu arba per siuntų tarnybą.

Taigi, biuro stalų gamyba pagal užsakymą – kūrybinis procesas, todėl reikia daug žinių, fantazijos ir išradingumo. Kreipkitės į patikimus gamintojus ir susikurkite savo stalą atitinkantį visus Jūsų poreikius.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*