Įmonės pirkimas ne visiems baigiasi laimingai

pardudoame imones

pardudoame imonesDaug vargo kyla ieškant informacijos apie verslo įregistravimo galimybes Lietuvoje? Jeigu nesusigaudote kokiu būdu galėtumėte pradėti vykdyti veiklą legaliai, tuomet reikės kreiptis į specialistus. Aišku, internete yra labai daug naudingos informacijos, tačiau kai kuriuose portaluose ji yra labai pasenusi. Dar galite bandyti kreiptis į specialistus, o jie jau tikrai galės atsakyti į jums rūpimus klausimus. Vienintelis niuansas – už tas konsultantais teks susimokėti. Jeigu planuojate įkurti verslą, bet nežinote nuo pradėti įregistravimo procedūrą ir apskritai kokią formą rinktis, tuomet turėtumėte pasidomėti UAB registravimu arba įsigijimu. Tai vienas populiariausių pasirinkimų Lietuvoje.

UAB įregistravimas trunka apie porą dienų ar kiek trumpiau, nes viskas priklauso nuo jūsų pateikiamų dokumentų tikslumo ir teisingumo. Jeigu visi dokumentai pateikti teisingai ir sutvarkėte visas kitas procedūras, tuomet liks tik atsidaryti banko sąskaitą įmonės vardu ir įnešti įstatinį kapitalą, kuris turi būti ne mažesnis nei 2500 eurų. Aišku, yra kitas variantas – UAB pirkimas.

Pirkti uždarąją akcinę bendrovę tikrai apsimoka. Jeigu jums nėra skirtumo koks bus įmonės pavadinimas, tuomet viskas truks greičiau. Jums reikia ieškoti bendrovių arba privačių asmenų, kurie pardavinėja juridinius vienetus. Paprastai kalbant, tokie pardavėjai jau yra užregistravę nemažai bendrovių ir jas tiesiog pardavinėja kitiems. Įdomiausia tai, kad pirkimas jums kainuotų mažiau nei UAB registravimas. Tiesiog tokia proga pasinaudoja daug pradedančių verslininkų, o svarbiausia tai, kad čia nėra jokios apgavystės.

Šiuo metu įsigyti uždarąją akcinę bendrovę galima labai greitai. Užtenka susirasti patikimą pardavėją iš išsirinkti įmonę iš pateikiamos sąrašo. Galiausiai, atlikus bankinį pavedimą, per porą valandų ar net greičiau viskas bus sutvarkyta ir įmonė priklausys jums. Kaip bebūtų, renkantis pardavėją, verta atsižvelgti į atsiliepimus apie jo siūlomas paslaugas t.y. turite pasidomėti jo reputacija. Taip pat reikia įvertinti ir perkamos įmonės būklę. Jums reikia rinktis tokią įmonę, kuri neturi veiklos istorijos t.y. tokią, kuri veiklos nevykdė visiškai. Tokiu būdu žinosite, kad ji neturi skolų ar kažkokių kitų įsipareigojimų. Jokiu būdu nepirkite įmonių iš neaiškių asmenų.

Šaltinis: Parduodameimones.lt

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*