Individualią veiklą el. prekybai rinktis būtų naudingiausia

sandeliavimo lentynos

Ketinate užsiimti elektronine prekyba, bet kyla daug klausimų dėl veiklos įteisinimo? Kiekvienam norinčiam pradėti el. prekybos veiklą būtina žinoti, kad nepakaks vien tik įsigyti prekes bei pakavimo medžiagas. Veiklos pradžioje reikės gerokai daugiau lėšų. Žinoma, sutaupyti galima renkantis tam tikras el. parduotuves. Pavyzdžiui, Vokucentras.lt parduotuvėje galite rasti itin platų pakavimo medžiagų bei sandėliavimui skirtų lentynų pasirinkimą. Tačiau kas liečia veiklos įteisinimą, būtina tuo pasidomėti plačiau. Tuo labiau, kad dabar veiklą įteisinti galima ne tik registruojant įmonę. Šiuo metu pradedantiems prekybininkams patariama atsižvelgti į individualios veiklos privalumus. Būtent individualią veiklą ir turėtumėte registruoti pačioje pradžioje.

Galvojantiems kuo pirmiausiai reikėtų domėtis dėl veiklos įteisinimo, tiesiog vertėtų iš karto susižinoti koks veiklos kodas būtų priskiriamas prekybai. Tokią informaciją tiekia statistikos departamentas. Paskui jums reikės įregistruoti individualią veiklą. Štai registracijos metu ir bus reikalingas veiklos kodas. Pabrėžtina, kad IV įregistruoti galima internetu ir pats registracijos procesas truks vos kelias minutes. Jums reikės prisijungti prie „Mano VMI“ paskyros ir per ten pateikti registracijos formą.

Ypač svarbu pabrėžti, kad vykdant individualią veiklą, jūs galite rinktis norimą išlaidų kaupimo būdą. Aiškiau kalbant, el. prekybos veikloje dažniausiai pasirenkama visas išlaidas grįsti dokumentais, nes tokiu atveju lengviau yra paskaičiuoti tikrąjį pelną. Tačiau jeigu matote, kad jūsų išlaidos tikrai nebus tokios didelės, tuomet reikėtų pagalvoti apie kitą variantą. Jūs galite rinktis išlaidų kaupimo principą, kuomet išlaidomis priskiriama 30 procentų gautų pajamų. Aiškiau kalbant, nuo gautų pajamų atskaičiuosite 30 procentų ir tuomet gausite pelną. Taipogi verta žinoti, kad toks pasirinkimas palengvins apskaitos vedimą, nes tokiu atveju jums nereikės kaupti išlaidas pagrindžiančių dokumentų.

Bet kokiu atveju patariama kruopščiai pasidomėti individualios veiklos vykdymo ypatumais. Tiesiog turite žinoti, kad IV pasirinkimas yra geriausias naujokams, nes mokesčiai mažesni ir tuo pačiu apskaita nėra tokia sudėtinga, kokią tektų pildyti turint įmonę ar kitą juridinį statusą. Individualios veiklos išregistravimas irgi yra labai paprastas – pateikiama ta pati forma internetu, tik pašalinamos veiklos ir tiek.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*