Interneto puslapių kūrimas: kada išleidžiama mažiau?

interneto puslapiu kurimas

Bijote, kad interneto svetainės sukūrimui neturite pakankamai lėšų? Visiems ketinantiems užsisakyti tinklapių kūrimo paslaugas siūloma pirmiau pasidomėti kada mokamos didelės, o kada – gerokai mažesnės sumos. Dabar galite sužinoti kokios preliminarios paslaugų kainos yra taikomos – užtenka pasinaudoti paieškos sistemomis. Ten tokios frazės kaip „internetinio puslapio kūrimas kaina“ gražina rezultatus su tinklapių kūrėjų paslaugų puslapiais, o juos dažniausiai nurodomos ir preliminarios kainos. Žinoma, tokias kainas nurodo tie tinklapių kūrėjai, kurie siūlo paprastų interneto svetainių kūrimo paslaugas. Tai reiškia, kad kainos dažniausiai nurodomos ne už programavimo darbus, o tiesiog už reprezentacinių svetainių kūrimo darbus.

Pigesnės interneto svetainės būna tuomet, jeigu specialistai savo turinio valdymo sistemų nekuria.

Tiems klientams, kuriems reikia itin paprastos informacinės interneto svetainės, kurioje būtų galima pateikti tik informaciją apie siūlomas paslaugas, tikėtina, jog teks išleisti ne tokią jau ir didelę sumą. Matote, tokie interneto puslapiai kainuoja pigiausiai. Jų sukūrimas trunka iki keleto dienų, o yra ir tokių specialistų, kurie darbus baigia ir per vieną dieną. Tiesa, netgi ir tokių minimalių interneto svetainių kūrimas dažniausiai įkainojamas skirtinga suma. Ji gali mažėti, jeigu klientui nereikia jokio išskirtinio dizaino ar kažkokių papildomų funkcijų.

Tačiau, jeigu visos svetainės kuriamos nuolatos programuojant naują turinio valdymo sistemą, tai ir minimalistinės interneto svetainės gali jums atsieiti nemažą sumą. Jums reikėtų viską išsiaiškinti dar prieš užsakant paslaugas, jog paskui nebūtų kokių nors nesusipratimų dėl nesusikalbėjimo su tinklapių kūrėju.

Užsakant interneto puslapių kūrimo paslaugas, kainas specialistai nustato pagal darbų kiekį.

Labai svarbu pabrėžti, kad tiems, kuriems reikia unikalios sistemos, ko gero teks išleisti ne vieną tūkstantį eurų. Matote, kai kurie projektai įgyvendinami per gerokai ilgesnį laikotarpį. Kai kurie interneto puslapiai kuriami net ne pavienių specialistų, o būtent komandų, tad nenustebkite, jeigu kažkuris specialistas atsisakys apsiimti darbus, jeigu kreipsitės su stambiu projektu. Interneto puslapių kūrimas visuomet kiekvienam klientui atsieina skirtingą sumą, o ta suma visada priklauso nuo darbų kiekio ir specialisto kompetencijos.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*