Kodėl svarbu atidžiai pasidomėti pasirinkta bitcoin keitykla?

bitcoin keitykla

Galvojantiems ar verta investuoti į bitcoin valiutą, būtina suvokti, kad viskas bus gerai, jeigu bus pasirinkta patikima bitcoin keitykla. Daugelis žmonių rizikuoja pirkdami šią valiutą iš nelabai patikimų pardavėjų. Tiesiog dažnai pasitaiko apgavysčių, kuomet perkant šią valiutą, pirkėjas jos taip ir negauna. Blogiausia tai, kad kreiptis nėra kur, nebent viskas vykdoma naudojantis įprastomis mokėjimo priemonėmis. Kaip bebūtų, visada patariama rinktis žinomas bitcoin keityklas, nes jos garantuoja saugumą. Aišku, ne visais atvejais saugumas garantuotas, nes vis dėlto – praeityje krito šešėlis ant poros stambiausių pasaulio keityklų, kurios apvogė žmones už nemažą sumą.

Ieškantiems saugiausio varianto investuoti į bitcoin valiutą, patartina rinktis tokią bitcoin keityklą, kuri turėtų visas reikalingas licencijas. Lietuvoje tokių keityklų, kurios turi Lietuvos Banko išduoda licencijas, nėra daug. Jas ir būtų geriausia, nes tuomet, praradus pinigus, bus didesnė tikimybė, juos atgauti. Kaip bebūtų visas keityklas reikėtų rinktis pagal atsiliepimus, o ne pagal tai, kokias įsigijimo sąlygas siūlo. Ypač patariama vengti tokių keityklų, kurios atsirado vos prieš porą dienų. Nepasidomėjus kas valdo tokias keityklas, atsiranda milžiniška problema, nes didelė tikimybė, kad tokios keityklos gali apgauti. Tuo labiau, apgavysčių tikimybė padidėja, jeigu jos Lietuvoje neturi jokių licencijų.

Perkant bitcoin valiutą iš keityklų, geriausia būtų pasidomėti visu paslaugų paketu, kuri siūlo keitykla. Matote, šiuo metu yra sudaryta galimybė gauti netgi mokėjimo korteles, kuriose būtų laikomi jūsų bitkoinai įprasta valiuta. Tuomet tokiomis kortelėmis galėtumėte atsiskaityti praktiškai visose pasaulio vietose ir niekas jums dėl nepriekaištautų. Žinoma, kortelių išdavimo sąlygos yra griežtos ir jų gauti anonimiškai tikrai nepavyks. Taip pat reiškia žinoti, kad geriausios keityklos išduoda ir pinigines bitcoinų laikymui. Tokios piniginės jums prireiks, jeigu norėsite saugiai laikyti šią valiutą. Tokią piniginę galima laikyti ne tik kompiuteryje, telefone, bet ir įprastame atmintuke ar kitoje skaitmeninėje laikmenoje. Štai kodėl tokios valiutos niekas negali kontroliuoti, tuo labiau – nulaužti. Bitcoin valiuta yra bene saugiausia virtuali valiuta, kuri davė pradžią ir kitų valiutų atsiradimui.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*