Kokie moteriški drabužiai yra privalomi kiekvienoje spintoje?

Norint kasdien turėti ką apsirengti, visai nebūtina pripildyti spintos kalnu drabužių. Netgi priešingai, vertėtų susitelkti ties keliais pagrindiniais rūbais ir taip kasdien atrodysite stilingai, įdomiai ir naujai. Šiame straipsnyje pasidalinsime, kokie moteriški drabužiai turėtų atsirasti jūsų pirkinių sąraše.

  1. Tobulai Jums tinkanti džinsų pora. Geriausiai tamsiai mėlyni arba juodi, kadangi jie tinka bene prie visko. Šiuo atveju neverta sekti madų: pagalvokite, ar tikrai norite nešioti šį sezoną madingus platėjančius džinsus, kurie ne tik nelabai tinka Jūsų figūrai, tačiau ir taps visiškai nebenešiojami vos po kelių mėnesių. Investuokite į paprastus, tiesaus kirpimo arba šiek tiek siaurėjančius džinsus ir neapsigausite: galėsite juos dėvėti tiek lėkdama į paskaitas ar darbą, tiek dalyvaudama geriausios draugės gimtadienyje, suderinusi juos su puošnesne palaidine.
  2. Balti marškiniai. Tai nesenstanti klasika, tinkanti bet kokio amžiaus merginoms ir moterims. Vėlgi, svarbu išsirinkti Jūsų figūrai tinkamiausią, bereikalingomis detalėmis neapkrautą rūbą. Tokiu atveju kasdien keisdama aksesuarus galėsite atrodyti vis kitaip.
  3. Balti ir juodi trumparankoviai marškinėliai. Juos įsigysite bet kokiame prekybos centre už priimtiną kainą. Čia išlaidauti tikrai neverta, kadangi tiek dizainerių kurti, tiek „bevardžiai“ marškinėliai netrukus atsiplauna ir juo teks keisti pakankamai dažnai. Baltos ir juodos spalvos marškinėliai tiks ir prie džinsų, ir prie sijono.
  4. Juoda suknelė. Jau daugybę dešimtmečių ji vertinama kaip drabužis, būtinas kiekvienai moteriai. Suradusios tą vienintelę, būsite ramios tiek dalyvaudama oficialiuose renginiuose, tiek linksmindamasi klube. Galėsite naudoti ją kaip sarafaną darbe ir kaip pagrindinę aprangos detalę savaitgalį.
  5. Moteriški drabužiai labai svarbūs, tačiau nevertėtų pamiršti ir juodų aukštakulnių – dar vienos laikui nepavaldžios klasikos. Juos galėsite dėvėti prie daugumos derinių – tiek prie tų pačių džinsų ir marškinių komplekto, tiek prie suknelės. Įsigydama klasikinę, kokybišką porą ir deramai ją prižiūrėdama džiaugsitės jais ne vienerius metus.
  6. Laisvalaikio bateliai. Priklausomai nuo Jūsų darbo pobūdžio, asmeninių pomėgių rinkitės klasikinius batelius ant neaukšto kulno ar platformos arba sportbačius. Batams pinigų netaupykite – juos nešiosite kasdien ir ilgai, tad jie privalo būti ne tik gražūs, bet ir patogūs.

Taigi, žiūrint į šį drabužių sąrašą galima įsitikinti, jog norint sukurti tobulą spintą visai nereikia apsikrauti galybe rūbų. Šiame straipsnyje pateikiami moteriški drabužiai yra universalūs, todėl gali būti suderinami beveik bet kokiomis aplinkybėmis. Svarbiausia atsiminti, jog norėdama sukurti savitą stilių turite dėvėti tai, kas Jums patinka ir svarbiausia, tinka, o ne aklai vaikytis madų.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*