Paminklai kiekvienam klientui atsieina skirtingą sumą

paminklai

Šiuo metu jums aktualu kiek kainuoja patys paprasčiausi paminklai ir jų montavimas kapavietėje? Tikslias kainas jums gali pasakyti gamintojai, tačiau pabrėžiama, kad kiekvienas klientas gali mokėti ir skirtingą sumą, nes vis dėlto – kainos neretai nustatomos tik išsiaiškinus klientų poreikius. Kalbant suprantamiau – kainos nustatomos pagal tai, kokius reikalavimus pateikia klientas. Paminklų gamintojai teigia, kad vieni klientai gali išleisti viso labo šimtą eurų, o kiti gali išleisti ir kelis kartus didesnę sumą. Viskas priklauso nuo darbų apimties. Jeigu ieškote kuo pigesnių paminklų ir jų montavimo paslaugų, tai turėtumėte rinktis geriausiai vertinamus paslaugų teikėjus, nes tikėtina, kad būtent jie galės atlikti viską.

Pasak paminklų gamintojų, kainas galima nuspėti gana paprastai. Kiekvienam klientui siūloma iš anksto pasidomėti preliminariais įkainiais. Jie nustatomi standartinėms paslaugoms – standartinio paminklo gamybai ir montavimui. Tada galima apžvelgti ar reikės kažkokių papildomų paslaugų. Kiekviena papildoma paslauga klientui atsieina daugiau. Pavyzdžiui, jeigu vietoje standartinio paminklo norima užsakyti išskirtinio dizaino gaminį, kurį dar ir projektuoti turėtų paslaugų teikėjai, tai tuomet kaina gali išaugti kaip reikiant. Taip pat verta atsižvelgti ir į terminus – jeigu paslaugų teikėjai nurodo per kiek laiko paminklai pagaminami ir sumontuojami, tai norintiems, jog viskas vyktų greičiau teks pakloti ir didesnę sumą už paslaugas.

Paprasti paminklai yra pigiausi, todėl turintiems labai ribotą biudžetą siūloma net nesivarginti su specialiais reikalavimais, nes jie bet kokiu atveju padidins paslaugų kainą. Kas liečia kitus kainai įtaką darančius faktorius, reikėtų išskirti ir atstumą tarp paslaugų teikėjų ir kliento nurodyto kapavietės. Jeigu pagamintą paminklą paslaugų teikėjams teks montuoti toli esančiose kapinėse, tai tuomet už nuvažiuotą kelią taip pat gali tekti mokėti papildomą sumą. Apie tai klientas yra informuojamas iš anksto. Tad, jeigu užsakomi paminklai iš vietinių paslaugų teikėjų, tai tuomet kaina gali būti kiek mažesnė.

Užsakant paminklų gamybos ir montavimo paslaugas, tiesiog siūloma kuo detaliau pateikti informaciją apie pageidaujamus darbus. Tokiu būdu paslaugų teikėjai galės įvardinti konkrečią paslaugų kainą ir darbų atlikimo terminus.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*