Pasiruošimas vestuvėms – žiedai,vieta ir vestuvių fotografas

Vestuvių fotografai
Vestuvių fotografas

Sutikus antrąją pusę ir sąmoningai nusprendus sumainyti žiedus kyla nemažai klausimų, o ką daryti toliau. Keletas pagrindinių žingsnių, kurie padės planuoti laiką,išvengti stresinių situacijų ir sulaukti svarbiausios gyvenimo dienos su šypsena veida ir ramiu vidumi.

Santuokų rūmai ar bažnyčia?

Vienas iš pagrindinių žingsnių po nuosprendžio mainyti žiedus turėtų būti vestuvių datos, bei oficialios santuokos įamžinimo vieta. Pirmiausia pasirinkite datą, ją geriausią rinktis atsižvelgiant į mėgstamiausią metų laiką, jūsų ir antros pusės užimamas pareigas, kurios turi įtakos jūsų gyvenimo būdo užimtumui. Galbūt nusprendėte vesti ar ištekėti, nes laukiate būsimos šeimos pagausėjimo, tuomet vertėtų rinktis laikotarpį, kuomet būsimos jaunosios nėštumas nėra perkopęs šešių mėnesių ribą, taip vengsite grėsmės pervargti. Jeigu planuojate įžadus priimti tik santuokų rūmuose, būtina pasirinktą norimą datą susiderinti su atsakingais asmenimis kaip įmanoma anksčiau. Tos pačios sąlygos galioja ir planuojant vestuvių įžadus priimti bažnyčioje.

Gražiasių akimirkų fiksavimu pasirūpins vestuvių fotografas

Vestuvių fotografai
Vestuvių fotografas

Vestuvių fotografas yra jau tradicija šiuolaikinėse vestuvėse. Jeigu anksčiau tekdavo prašyti draugų ar giminaičių pagalbos, šiandien įprasta šį vaidmenį patikėti profesionalui. Pasirinkti tinkamą fotografą nėra lengva, tačiau verta investuoti šiek tiek savo laiko. Pasirinkus gerą rekomendaciją turintį vestuvių fotografą, jis pasirūpins ne tik nuotraukomis, bet neretai yra itin svarbus asmuo visos šventės metu. Geras fotografas nebijo iššūkių, naujovių ir seka šiuolaikines tendencijas, bei sugeba įsiklausyti į klientų pageidavimus. Tokio profesionalo darbas jums parūpins ne tik geras fotonuotraukas, bet ir puikią nuotaiką, kurią sukurs dirbdamas ir išsklaidydamas stresą, jog galbūt nežinote kaip tinkamai pozuoti su savo antraja puse.

Kokius rinktis vestuvinius žiedus?

Klasika visada yra madinga. Jeigu esate iš tų, kuriems patinka patikimumas ir praktiškumas, nebijokite rinktis paprasčiausius auksinius žiedus. Juk žiedas yra simbolika, ir jei ant jūsų piršto bus ne išgraviruotas ar papuoštas brangakmeniai, tai nereiškia, kad pažvelgus į savo vestuvinį žiedą nepagalvosite, koks esate laimingas žmogus santuokoje. Žinoma, mėgstantiems naujoves, norintys žieduose įnešti šiek tiek sentimentalumo, nevaržykite savęs, ieškokite, tarkites ir užsisakyte žiedus, kuriuose galbūt išgraviruosite savo vardus, pirmasias vardų raides, o gal su mylimuoju turite jus siejančią frazę?

Tinkama vieta vestuvėms

Vieni planuoja dideles vestuves, kiti nori šventės tik artimųjų rate, o treti apskritai po oficialios dalies griebia sukrautus lagaminus ir skrenda medaus mėnesio. Planuodami savo šventę su giminaičiais ir draugais galite nuomotis sodybą, pokylių salę arba esant geram orui, tiesiog surengti nedidelį pikniką sode, parke ar paplūdimyje. Viskas turėtų atsispindėti jūsų pomėgiuose, noruose bei jūsų finansinėse galimybėse. Jeigu esate iš tų, kurie norite ypatingos ir intymios šventės, galite organizuotis vestuves užsienyje. Pasirinkus kryptį ir viešbučio kompleksą, už jus visus darbus atliks vestuvių planuotojai. Tokios profesijos atstovai suorganizuoja ir vietą ir atskingą asmenį, pasirųpina papuošimais, suteikia reikiamą informaciją dėl dokumentacijos ir padeda visais kylančiais klausimais.

Taigi, planuodami savo svarbiausią gyvenimo šventę pradėkite nuo nedidelio plano. Laikantis plano bus lengviau eilės tvarka pasirinkti norimą datą ir vietą. Žinoma vestuvių fotografas, šventės vedėjas ar muzikantai neturėtų likti paskutinėje planavimo vietoje.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*