SPA procedūra “Afroditės kerai”

Masažai

Žodis “SPA” turi paprastą kilmę – taip vadinamas nedidelis kurortas Belgijoje, tapęs populiarus visoje Europoje dėl savo gydomųjų vandenų. SPA procedūros puikiai atpalaiduoja, gerina savijautą, prisideda prie grožių kūno linijų puoselėjimo.

Kokios procedūros vadinamos SPA?

SPA procedūrų pagrindas yra hidroterapija – įvairių tipų vonios. Vanduo teigiamai veikia žmogaus imuninę sistemą, geba grąžinti jėgas ir sveikatą. SPA salonuose siūlomos aromatinės, angliarūgštės, pieno, purvo, mineralinės ir kitos vonios.

MasažaiAngliarūgštės vonios tinka kraujotakos  gerinimui bei kraujospūdžio mažinimui.  Aromatinė vonia stiprina psichinę sveikatą, turi antibakterinį bei priešuždegiminį poveikį. Mineralinis vanduo – puiki priemonė virškinimo trakto, sąnarių, stuburo problemoms spręsti. Populiarią purvo vonią patartina rinktis tiems, kas nori pagreitinti medžiagų apykaitą, išspręsti kraujotakos sutrikimus.

Šalia įprastų SPA paslaugų pavadinimų, galima pastebėti ir egzotiškų  pasiūlymų. Pavyzdžiui SPA procedūra “Afroditės kerai”. Pasiaiškinkite kuo ji ypatinga?

Kuo ypatinga SPA procedūra “Afroditės kerai”?

90 min. trunkanti SPA procedūra “Afroditės kerai” ypatinga tuo, jog jos metu naudojamas vynuogių vynas, kuris bendrai simbolizuoja  ilgaamžiškumą ir nesenkančią gyvybę.

Procedūra pradedama kūno šveitimu raudono vyno šveitikliu “Bordoux”. Šis šveitiklis ypatingas tuo, kad naudojama jūros druska prisotinama raudonojo vyno ir miško uogų ekstraktais. Raudonasis vynas vertinamas dėl teigiamo poveikio žmogaus organizmui, jame  yra  įvairių mineralų ir mikroelementų bei medžiagų, saugančių nuo laisvųjų radikalų. Šveitiklis paveikia giliuosius odos sluoksnius, todėl puikiai pašalina ne tik negyvas ląsteles, esančias odos paviršiuje, bet ir išvalo giliuosius odos sluoksnius. Šio etapo trukmė yra 30 min.

Antrasis SPA procedūros “Afroditės kerai” etapas – dušas, po kurio atliekamas atpalaiduojantis viso kūno masažas. Masažas nuo senovės laikomas puikia gydymo ir grožio puoselėjimo priemone, tačiau tai ir nepamainomas malonumas.  Masažo metu  skatinama medžiagų apykaita, kraujotaka. Čia taip pat naudojama raudonojo vyno galia.  Masažo metu ant viso kūno dedama  raudono vyno masažinė kaukė. Tai paskutinis SPA proceso etapas trunkantis apie 60 min.

Taigi, SPA procedūros puiki priemonė gyvenimo džiaugsmui ir natūraliam žavesiui palaikyti. O jei norite kažko išskirtinio – išbandykite SPA procedūrą “Afroditės kerai”. Vynuogių atstatomosios galios dėka jausitės kupini jėgų ir geros nuotaikos.

http://tailandomasazai.lt

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*