Ar verta nuomotis limuziną vestuvėms

Limuzinų nuoma vestuvėms

Šiandien vestuvinio transporto pasiūla leidžia rinktis iš labai plataus asortimento. Gal Jums tiktų šiuolaikinis visureigis, o gal pakaktų savo lengvojo automobilio? Gal Jūs norite limuzino, tačiau geriau pasvarsčius, tai pasirodys bereikalinga prabanga? Tad, ar verta nuomotis limuziną vestuvėms?

Ieškote automobilio vestuvėms? Spauskite čia >>

Koks turi būti vestuvinis transportas?

Limuzinų nuoma vestuvėmsVestuvinis transportas- daugiau nei transportavimosi priemonė, jis sukuria įvaizdį, tarnauja fotosesijos ar šventės filmo kūrimo metu. Todėl sprendimas dėl vestuvinio transporto turi būti pasvertas. Vestuvinis transportas ir prabanga neatsiejami dalykai. Šiandien absoliutūs lyderiai vestuvinio transporto nuomos srityje yra  „Audi“, „BMW“, „Mercedez -Benz“, „Crysler“ automobiliai. Nors tendencijos po truputį keičiasi, įnešdamos į vestuvėms skirto transporto nuomą įvairovės, specialistų teigimu, limuzinai bus populiarūs visada. Juos verta rinktis tiems, kurie nori atkreipti į save dėmesį, yra neabejingi klasikai.

Limuzinų, kaip vestuvinio transporto, privalumai

Į klausimą, ar verta nuomotis limuziną vestuvėms, geriausiai atsako šio transporto privalumai. Į limuzinus telpa nuo 12 iki16 žmonių, todėl pasirinkus šį transportą, į jį tilps visa svita.  Limuzinas asocijuojasi su prabanga, kuria dažnas nori pasilepinti savo šventės metu. Limuzinų nuomos servisas plačiai išvystytas- jie atvyksta į bet kurį miestą ar rajoną, patyrę vairuotojai užtikrina saugumą ir geriausią maršrutą. Limuzinas yra išskirtinis ir tuo, jog jame  yra daug kitų papildomų įrenginių- aparatūra, mini baras, kas padeda sukurti šventinę atmosferą ir nuotaiką. Šiais laikais nuomojami modernūs ir stilingi limuzinai, juose galima pasinaudoti unikalia LED apšvietimo sistema, kuri leidžia padaryti įspūdingų nuotraukų.

Limuzinų nuomos paslaugos

Limuzinų nuomos paslaugą sudaro transporto atvykimas į nurodytą vietą, limuzino dekoracijos ir jų uždėjimas ant automobilio, vairuotojo paslaugos,  šaldytuvų  pripildymas gėrimais ir ledukais, baro serviravimas. Tačiau gali būti suteiktos ir papildomos paslaugos atskirai susitarus.

Apibendrinant galima teigti, kad limuzinas vestuvėms gali būti puikus sprendimas. Vestuvės yra išskirtinė šventė, kuriai reikia sukurti šventišką nuotaiką, pradžiuginti svečius ir save. Tad, atsakymas ar verta nuomotis limuziną vestuvėms, priklauso tik nuo Jūsų. norų ir galimybių.

Plačiau http://vestuviupartneris.lt

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*