Atvirukų įdomiausi dizainai verslui

Atvirukų gamyba

Atvirukai yra įdomi masinės rinkodaros ir komunikacijos forma. Jie dažniausiai siunčiami Kalėdų ir Naujųjų metų švenčių periodu. Pagrindinis atviruko siuntimo klientui ar partneriui tikslas – parodyti, kad juos prisimenate ir vertinate. Svarbų vaidmenį šio tikslo  išpildyme vaidina atviruko dizainas, kuris kalba pats už save. Atvirukų įdomiausius dizainus verslui pristatome šiame straipsnyje.

Atvirukų dizainas >>

Mediniai atvirukai

Atvirukų gamybaPirmasis atvirukų dizainas, kurį norime pristatyti – atvirukai iš medžio.  Medinių atvirukų gamybai naudojamas labai plonas ir lankstus medis, kurio raštai, sudaro įvairiausius ornamentus.Tai išties unikalūs atvirukai, galintys padaryti reikiamą įspūdį gavėjui.

Prie medinių atvirukų kategorijos galima priskirti atvirukus su mediniais žaislais, kurie išsiskiria išpjaustytomis smulkiomis detalėmis. Jie pjaunami ir graviruojami lazeriu. Tai sudėtinga technika leidžianti išgauti išskirtinį atvirukų dizainą. Kaip matome nuotraukoje, toks atvirukas gali būti panaudotas kaip savotiška žvakidė. Ši idėja išties pretenduoja į atvirukų įdomiausio dizaino verslui titulą.

Karpytas atvirukas

Dar vienas įdomus dizainas, kurį verta prisiminti atėjus šventėms  – karpyti atvirukai. Kelių dalių karpytas atvirukas įdomus savo forma ir detalių gausa. Tokio dizaino atvirukas puiki dovana verslo partneriams, klientams ar darbuotojams. Šis  subtilus ir elegantiškas atvirukas įdomių dizaino elementų dėka spinduliuoja solidumu, ramybe ir taika.

Atvirukas su šokoladu

Dar vienas Lietuvoje sukurtas  atvirukas, galintis pretenduoti į įdomiausio atviruko titulą – atvirukas su šokoladu. Tai ir atvirukas ir saldi dovanėlė viename. Šio atviruko viduje įdėta 100 gr. šokolado plytelė. Idėja kilo tada, kai kūrėjai suprato, kad dažnai tam, kad iš tikrųjų pasveikinti ar pamaloninti žmogų, vien atviruko nepakanka. Tuomet pridėta nedidelė dovanėlė  – šokoladas, puikiai papildantis atviruko daromą įspūdį.

Lazeriu graviruoti atvirukai

Lazeriniu atvirukų graviravimu įmanoma įgyvendinti patį įdomiausią atviruko dizaino sumanymą. Lazerio technika leidžia išgauti įvairiausius raštus ir formas – nuo griežto karpinio iki smulkiausių detalių.Ši technika leidžia kurti ir vienetinius atvirukus, ir  didelius kiekius užsakymų. Graviravimu lazeriu tai lazerinės technikos pagalba galima išgauti bet kokį piešinį, išreiškiantį tam tikrą nuotaiką. Dažnai lazeriu išgaunamas logotipas, įmonių simbolika, raštai, kurie jokia kita technologija išgauti neįmanoma.

Taigi, netaupykite savo įvaizdžio sąskaita! Dovanokite atvirukus įdomiausiais dizainais verslui ir taip parodykite, kad nuoširdžiai rodote dėmesį, o ne reklamuojate savo įmonę. Tokiu būdu parodysite savo klientams, kad esate vertas partneris.

http://www.reklamosforma.lt

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *