Kas imponuoja renkantis vyrišką laikrodį?

Norite atsinaujinti? Visuomet vertinote gerus rankinius laikrodžius, bet nežinote, kur tokį įsigyti? Tuomet https://atejolaikas.lt/vyriski-laikrodziai yra vertinga kryptis. O kas gi imponuoja? Kokios ypatybės atrodo verčiausios dėmesio?

Iš dalies į šiuos klausimus atsako pats asortimentas. Tikrai žinote kalbas apie pasiūlą ir paklausą. Taigi akivaizdu, kad gamintojai kuria daiktus, kurie vienaip ar kitaip patinka vartotojams. Vadinasi, būtų galima pateikti paprastą formulę: kokie laikrodžiai pateikiami vitrinose, to nori ir pirkėjai. Visgi čia tuoj pat atsiranda „kabliukas“ – vitrinose pilna pačių skirtingiausių gaminių! Ką gi, panašu, kad imponuojančios ypatybės – įvairios. Keletą aptarsime.

Prekės ženklas. Kai kurie gamintojai – tikri etalonai. Ištarkite „Orient“ ir iškart kyla daugybė asociacijų su japoniška kokybe. Pasakykite „Zeppelin“ ir nusikelsime į pedantiškąją Vokietiją… Net jeigu žmogus teigia nekreipiantis dėmesio į laikrodžio pavadinimą, tikėtina, jog šis kriterijus vis tiek neliks nuošalyje.

Kaina. Paprastai ieškoma to, kad neištuštintų piniginės iki paskutinio banknoto. Tačiau laikrodžių atveju taip yra ne visada. Juk esama prabanga alsuojančių gaminių – kainuojančių ne vieną tūkstantį. Kita vertus, neretai žvalgomasi ko nors už, pavyzdžiui, šimtą eurų. Pora dešimčių eurų gali tapti svariu argumentu.

Dizainas. Geriausia turėti kelis laikrodžius ir naudoti pagal progą. Tačiau gana dažna situacija – noras išsirinkti vieną daiktą, kuris būtų bent jau „trys viename“. Gana solidus, kad tiktų pasidabinus oficialesne apranga, bet kartu ne per puošnus, paprastas bei patogus, kad tiktų kasdienai.

Iš tikro čia galima minėti kur kas daugiau aspektų. Ir kiekvienas punktas – vis aktualesnis. Tačiau ir šių trijų pakanka norint susiformuoti įspūdį, kokie gi yra šiuolaikinių pirkėjų lūkesčiai. O konkretizuojant, kokie yra šiuolaikiniai gamintojai ir ką jie kuria, atsiranda dar daugiau minčių…

Viena iš kylančių minčių – įvairovė. Net to paties prekės ženklo pateikiamoje kolekcijoje randama skirtingo dizaino pavyzdžių. Ką ir kalbėti apie skirtingus gamintojus, įsikūrusius Europoje ir ne tik. Pageidaujate puikaus klasikinio varianto? Ne problema. Džiaugtumėtės įsigiję sportišką rankinį laikrodį? Rasti nesudėtinga. Tikėtina, kad net išrankiausias pirkėjas nusišypsotų ir pasakytų, jog išsirinko.

Kadangi laikrodis – svarbiausias vyro aksesuaras, natūralu, kad praleidžiama nemažai laiko renkantis. Tiesa, galbūt kas nors norės paprieštarauti dėl statuso „svarbiausias aksesuaras“. Bet kažin ar yra dėl ko prieštarauti. Užsidedame laikrodį ir stilius pagyvėja, apranga įgauna pageidaujamo „charakterio“.

Prašnekus apie aprangą ir aksesuarų derinimą derėtų grįžti prie anksčiau išsakytų dalykų apie dizainą. T. y. nors populiaru pasirinkti vieną laikrodį, išties verta turėti porą ar tris. Tuomet nereikia mėtytis, mąstyti, kaip atrasti „tą vienintelį, su kuriuo ir į verslo susitikimą, ir į sodybą ar į paplūdymį nuvykčiau“. Toks suderinimas kartais nelengvas. Bet tai jokiu būdu nėra bandymas primygtinai siūlyti pradėti kolekcionuoti laikrodžius… Kiekvienas turime skirtingą skonį ir poreikius, kiekvienas aksesuarus traktuojame savaip. Ir galbūt dėl to gimsta įdomus stilių savitumas.

O platų pasirinkimą rasite parduotuvėje Atejolaikas.lt. Taip pat galėsite išrinkti ką nors puošnaus savo damai…

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*