Kokie laikrodžiai kokybiškiausi?

Laikrodžių kokybė dažnai priklauso nuo ciferblato, tačiau daugiausiai apie laikrodį galima pasakyti pagal jo gamintoją. Pasaulyje yra gausu puikių laikrodžių gamintojų, ir nieko keisto, kad šie laikrodžiai vyrams arba moterims kainuoja labai didelius pinigus. Laikrodžių prekyba – viena iš tų prekybos sričių, kurios turi nuo seno savo tradicijas, ir kai matote brangesnį laikrodį, dažniausiai jis iš tiesų būna geresnis. Pagal Lietuvoje atliktą apklausą paaiškėjo, jog dauguma, net devyni iš dešimties pirkėjų, naują laikrodį renkasi ne pagal funkcionalumą arba technologiją, tačiau tiesiog pagal dizainą. Tai galbūt ir gerai, turint omenyje, kad laikrodžiai moterims ir vyrams jau seniai nebėra nešiojami tiesiog tam, kad pasižiūrėti į laiką. Tačiau, reikia žinoti kelis niuansus, kad būtų galima atskirti, kurie laikrodžiai yra kokybiški.

Net jeigu nusiperkate patį brangiausią laikrodį, kokį tik randate parduotuvėje, tai tikrai nereiškia, kad jis bus kažkoks nemirtingas ir jūs negalite jo subraižyti. Taigi, juvelyrinių dirbinių ir prabangių laikrodžių ekspertė Greta pataria, kad net ir prabangų laikrodį reikia prižiūrėti tinkamai – pasistenkite, kad jis nebūtų veikiamas kokių nors išorinių veiksnių.

Mažiausiai gadinasi laikrodžiai su safyriniu ciferblatu – jis yra tikrai labai patogus ir ilgaamžis, tačiau laikrodį prižiūrėti vis vien reikia. Antroje vietoje – iš mineralinio stiklo pagamintas ciferblatas. O šiaip, laikrodžiai vyrams ir moterims dažniausiai yra skirstomi į kvarcinius ir mechaninius – tai technologijos, kuriomis šie modernūs laikrodžiai yra pagaminti. Savaime suprantama, kvarciniai laikrodžiai yra kur kas populiaresni, kadangi jų kaina yra gerokai mažesnė, o kokybė maždaug tokia pati. Kalbant apie dizainą, galima sakyti, kad kvarciniai laikrodžiai gali turėti net gi daugiau įvairių variantų.

Visgi, mechaniniai laikrodžiai vyrams yra labai populiarūs. Vyrai juos renkasi dažniausiai net gi ne dėl patogumo arba funkcionalumo, o tiesiog dėl prestižo. Taigi, kai kitą kartą vienoje vietoje pamatysite daug savo reputaciją saugančių verslininkų arba politikų, atkreipkite dėmesį į jų laikrodžius – galimas daiktas, jog ten bus būtent prabangus mechaninis laikrodis, simbolizuojantis prestižą ir stiliaus pojūtį.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*