Nakvynės paieškos Madride

Nakvynė Madride

Kelionės į Ispanijos sostinę Madridą neaplenkia ir nemažos dalies lietuvių. Šis miestas dabar pigiai pasiekiamas tiesioginiu skrydžiu tiesiai iš Lietuvos. Ir ne tik tiesioginiu, bet dažniausiai ir tikrai nebrangiu. Tad nieko keisto, jog tai vilioja trumpų kelionių mėgėjus. Tačiau keliaujant trumpai, bet bent kelis kartus per metus, daug pinigų kelionėje išleisti nesinori. Tad nieko keisto, jog daugelis ieško, kurie viešbučiai Madride ar bet kuriame kitame mieste gali pasiūlyti mažiausias kainas. Štai jums keletas gudrybių, kaip sutaupyti keliaujant po Europos didmiesčius.

Visų pirma, jei esate jauni ir ištroškę nuotykių, galite interneto pagalba susirasti vietinių, kurie jus priims tiesiog nemokamai. Ši sistema puikiai veikia jau daugelį metų. Tačiau ji turi ir minusų – priimantys tokius svečius dažniausiai nori daug bendrauti, viešnagės pas juos įprastai baigiasi ilgais naktinėjimais ar net vakarėliais. Apie ilgą miegą ir gerą poilsį tokioje vietoje geriau negalvoti. Kita vertus, tai ir nemokama, neskaičiuojant vakare išgerto vyno kiekio, ir įdomu, nes pasineriate į tikrą vietinių gyvenimą.

Tačiau nakvynė Madride gali kainuoti ne  taip ir daug ir dar keliais būdais. Visi žino, bet ne visa yra išbandę hostelius. Paprasti nakvynės namai, kurių kambariuose neretai priimama net po dvidešimt turistų, kainuoja tikrai nedaug. Toks viešbutukas Madride ar kitame Ispanijos mieste kainuos gerokai pigiau nei paprastas eilinio viešbučio kambarys. Kita vertus, tokia nakvynės Madride vieta taip pat toli gražu nėra tobula norintiems gerai pailsėti.

Nakvynė MadrideYra dar porą variantų, kaip viešbučiai Madride gali kainuoti visai nedaug. Vienas jų – tai nakvoti kur nors miesto pakraštyje. Iš pirmo žvilgsnio tokia mintis gali pasirodyti visai nepatraukli. Tačiau jei atidžiau panagrinėsite viešojo transporto mieste sistemą, turbūt greitai būsite linkęs pritarti, jog net užmiestyje esantį viešbutį iš centro galite pasiekti vos per pusvalandį. Turint omenyje, jog tokiu būdu galima sutaupyti kone dvigubai, variantas atrodo tikrai patrauklus. O normaliame, nors ir neprabangiame viešbutyje jau turėsite ir savo kambarį, ir savo dušą, ir, jei pageidausite, pusryčius. Taigi viską, ko reikia geram poilsiui.

Jei keliaujate su draugų kompanija, labai verta pagalvoti apie apartamentų nuomą Madride. Jei jūs pavyzdžiui šešiese, galbūt trijų kambarių butas sus svetaine ir virtuve bus geriausias pasirinkimas. Turint omenyje žmonių kiekį, tai dažnai kainuoja ženkliai pigiau nei atskiri viešbučio kambariai. Tad apartamentų nuoma užsienyje kelionių metu darosi vis populiaresnė. Ir tam tikrai yra pagrindo. Ir nedidelė kaina draugų kompanijai, ir sava virtuvė, ir erdvė vakariniam pasisėdėjimui.

1 Comment on Nakvynės paieškos Madride

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*