Niekaip neišnykstantis raudonis – rimta problema

veido raudonis

Ar esate viena tų, kurias nuolat kankina paraudusi veido oda? Vengiate pirčių, sporto, šalčio ir visko, dėl ko oda gali nemaloniai parausti, nes atsiradęs raudonis nepraeina kartais ir kelias dienas? Tikėtina, kad Jūsų veido odai būdingas kraujagyslių išsiplėtimas. Stipriai sunerimti nereikia, tačiau problemos užleisti taip pat negalima.

Nemalonus uždegimas

Dažniausiai ši problema nėra skausminga, tačiau stipriai erzinanti. Todėl veido raudonio gydymas yra bene privalomas. Tikėtina, kad bandėte situaciją sušvelninti įvairiausiais odos kremais, kaukėmis ir kitomis priemonėmis. Tačiau jei tai visgi raudonė, tuomet įprastos priemonės čia negelbės.

Išsiplėtę kapiliarai dažniausiai kankina vyresnio amžiaus moteris. Jų veido oda parausta nuo šalčio, karščio, intensyvesnio sporto, taip pat nuo staigiai plūstelėjusių emocijų ar net alkoholio. Dažniausiai užmaskuoti paraudusios odos netgi makiažo pagrindu ar pudrą nelabai pavyksta.

Ekspertai siūlo šią problemą spręsti pasitelkiant šiuolaikines technologijas – tai kapiliarų šalinimas lazeriu. Procedūra nėra pavojinga ar rizikinga, tačiau net užsiregistruoti konsultacijai dėl raudonės gydymo dažnai prisibijoma. Visgi, ne visiems atrodo, kad tokios procedūros yra reikalingos.

Pasirūpinkite savo oda

Veido raudonio gydymas nėra sudėtinga procedūra, tačiau ją išbandyti ryžtasi ne kiekviena. Jei bijote užsiregistruoti į konsultaciją, nemažai informacijos apie pačią procedūrą ir ligos gydymą galite rasti „Era Estetus“ klinikos internetinėje svetainėje lazerineklinika.lt.

Jei norite vėl atrodyti jaunatviškai, privalu pasirūpinti savo oda. Lazerinių procedūrų populiarumas ir aktualumas pastaruoju metu stipriai auga, tačiau tuo pačiu išgirstama ir nusiskundimų, girdėti tvirtinimai, kad lazerinis kapiliarų šalinimas nėra veiksmingas. Tai ne visai tiesa. Šiuo atveju, tai reiškia, jog pacientės tikėjosi, kad po procedūros jos vėl galės gyventi normalų gyvenimą nepakeisdamos įpročių.

Jei norite, kad veido raudonis nesikartotų, vadinasi, teks pakeisti ir senus įpročius. Vengti alkoholinių gėrimų, taip pat nerūkyti, atsižvelgti į mitybos įpročius, juos irgi šiek pakoreguoti. Taip pat akcentuoti vertėtų ir tai, jog negydant veido raudonio situacija taip pat nepagerės – vietoj nuolatinio švelnaus raudonio gali išryškėti kapiliarų mazgeliai, atsirasti spuogelių. Neužleiskite problemos ir leiskite pasirūpinti savo oda specialistams. Apsilankykite lazerineklinika.lt ir užsiregistruokite konsultacijai. Jei lazerio neprireiks, gausite naudingų patarimų, kaip rūpintis oda namuose.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*