[ad_1]

„Dabar galėčiau pragyventi ir iš penkių šimtų eurų. Be darbo sėdėjau septynis mėnesius, viską gyvenime supaprastinau, nes karantinas buvo tikrai sunkus“, – jau šį sekmadienį portalo 15min pokalbių laidoje „Edvardas Žičkus. Be ribų“ prisipažins praeityje itin populiarus, o pastaruosius metus iš pramogų pasaulio dingęs TV ir renginių vedėjas 51-erių Dainius Martinaitis.

„Kai esi dviese, norisi pabūti vienam, o kai esi vienas – norisi santykių“, – įsitikinęs aktorius ir kultinės laidos „VRS kamera“ vedėjas.

Po 18 metų trukusios santuokos su žmona ir dukros motina Vytaute skirtingais keliais pasukęs žinomas vyras atviras – dėl skyrybų didele dalimi buvo kalta ir jo karjera, kuri byrant šeimai buvo pasiekusi patį piką. Kai Dainius po televizijos projektų, filmų garsinimo, renginių Lietuvoje ir užsienyje grįždavo į namus, tvyrodavo šaltis.

„Iš pradžių aš išėjau, paskui bandėme taikytis, bet išsaugoti santuokos nepavyko, – prieš filmavimo kameras atviraus D.Martinaitis. – Per pastarąjį dešimtmetį, nors ir buvo bandymų megzti naujus santykius, bet rasti moters, kurią pamilčiau, nepavyko.“

[ad_2]