Sodybos šventėms ir poilsiui tikrai skiriasi

sodybos

Šiuo metu sodybos nuoma kelia daug klausimų? Neapsisprendžiate kokią vietą rinktis? Labai svarbu žinoti, kad vietos pasirinkimą lemia nuomos tikslas. Jeigu jūs sodybą norite išsinuomoti poilsiui, tuomet teks atsižvelgti į poilsiautojų skaičių. Jeigu kalba eina apie šventes, tai logiška, kad sodybą teks rinktis pagal siūlomų vietų skaičių. Didesnių sodybų nuoma kainuoja daugiau, tačiau turėkite galvoje, kad poilsiui visada galima skirti žymiai mažesnį biudžetą nei renkantis sodybą šventei. Kaimo turizmo sodybos dabar siūlo savo paslaugas tiek paprastiems atostogų norintiems žmonėms, tiek ir susiruošusiems švęsti kažkokias didžiules šventes ar organizuoti kažkokius renginius. Dėl to sodybos yra skirstomos į keletą kategorijų.

Sodybos poilsiui dažniausiai pasižymi tuo, jog išnuomojamas ne visas sodybos plotas, o tik apartamentai. Aiškiau kalbant, jeigu esate pora, kuri norėtų pailsėti kaimo turizmo sodyboje, tuomet jums reikėtų ieškoti būtent poilsiui pritaikytų vietų. Jos galės pasiūlyti įvairias pramogas – tiek aktyvaus, tiek ir pasyvaus laisvalaikio. Tokiose sodybose dažniausiai galima išsinuomoti apartamentus, o pačioje sodybos teritorijoje gali poilsiauti ir kiti žmonės. Tai tarsi viešbučių nuoma, tik viskas vyksta Lietuvoje – gamtos apsuptyje. Tokį poilsį dauguma lietuvių renkasi vien dėl mažų kainų ir gausaus pramogų pasirinkimo. Mat, sodybos dabar gali pasiūlyti praktiškai visas pramogas, kurias rastumėte iškeliavę į Palangą ar į kažkokį užsienio kurortą.

Kas liečia sodybos nuomą švenčių tikslams, tai labiausiai vertėtų išskirti nuomos įkainius. Matote, tokios sodybos nuomojamos mažiausiai pusdieniui. Nuomos kaina tiesiogiai priklauso nuo jos dydžio, nes dažniausiai išnuomojamas visas sodybos plotas arba dalis jo, jeigu sodyba vienu metu gali rengti kelias šventes. Tokių sodybų nuomos kainos, be abejo, bus didesnės nei renkantis vietą poilsiui. Tokias sodybas reikia rinktis atsižvelgiant į vietų skaičių, nes ne visos jos siūlo daug miegamų ir įprastų vietų. Renkantis sodybą šventei, taip pat patartina iš anksto įsitikinti, kad joje bus teikiamos maitinimo paslaugos. Kitu atveju jums gali tekti viską užsisakyti atskirai – iš kitų paslaugų teikėjų. Jeigu jums reikia sodybos šventei, ją būtina rezervuoti iš anksto, ypač jeigu kalba eina apie vasaros laikotarpį.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*