Veterinarijos vaistai internetu

Veterinarija internetu

Baigiasi laikotarpis, kai pirkėjai baiminosi pirkti prekes internetu. Statistiniams elektroninės prekybos rodikliams nuosaikiai augant, Lietuvos vartotojai atranda naujas elektroninės prekybos sritis. Viena jų  – veterinarijos vaistai internetu.

Kas siūloma?

Veterinarija internetuInternetu prekiaujama įvairias ligas gydančiais receptiniais ir nereceptiniais veterinarijos vaistais gyvūnams. Be recepto galima įsigyti tokius veterinarijos vaistinius preparatus kaip gydomieji tepalai, ausų ar akių lašai, priemonės nuo blusų, erkių, kitų kenkėjų. Sparčiai populiarėjančiose elektroninėse parduotuvėse siūloma ne tik įsigyti įvairių veterinarijos vaistų, bet ir pasikonsultuoti su veterinaru. Dažnai nurodomos valandos, kurių metų elektroninėje erdvėje budi veterinarijos gydytojas, kuris ir gali duoti vertingus patarimus pasirenkant tinkamus vaistus savo augintiniams.

Veterinarijos vaistų prekybos internetu  reglamentavimas

Kadangi prekiaujama vaistais gyvūnams, ši sritis yra reglamentuojama griežčiau, lyginant su kitomis prekybos sritimis. Pagal galiojančią tvarką, veterinarijos vaistai internetu turi būti pateikiami kartu su informaciniu lapeliu. Šiame lapelyje turi būti pateikiama išsami informacija apie tai, kokiems gyvūnams vaistas tinka,  vaisto sudėtis, stiprumas, naudojimo dozė. Taip pat aptariamos galimai neigiamos gyvūno reakcijos į vaistą.

Internetinės prekybos veterinarijos vaistais privalumai

Veterinarijos vaistinės internete dažniausiai papildo stacionarių veterinarijos vaistinių  veiklą. Čia pirkėjas gali gauti tokią pat išsamią informaciją, kaip ir tradicinėje vaistinėje. Pagrindinis parametras, kuris lyginamas  – tai vaistų kainos, nes tai veiksnys, kuris labiausiai  įtakoja vartotojo apsisprendimą pirkti.

Dažnai vaistinėse  pirkėjai nedrįsta užduoti nepatogių klausimų akis į akį arba nenori užlaikyti eilėje stovinčių žmonių, todėl neuždavinėja daug klausimų veterinarijos vaistininkui. Perkant veterinarijos vaistus internetu, konsultacijas galima gauti konfidencialiai, skiriant tam tiek laiko, kiek reikia pilnai informacijai gauti. Kiti įsigijimo veterinarijos vaistų internetu privalumai sutampa su tradicinių prekių pirkimo internetu. Tai  – laiko taupymas, patogumas, galimybė pasirinkti iš platesnio asortimento.

Apibendrinant galima teigti, jog veterinarijos vaistai internetu yra patogi ir besiplečianti sritis. Nors tai jauna sritis, baimintis nereikia – internetinė prekyba veterinarijos vaistais griežtai reglamentuojama ir prižiūrima valstybės, todėl užsakydami vaistus internetu savo augintiniams, galite būti ramūs dėl jų saugumo.

Plačiau http://www.dimela.lt

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*